Anders Johansen besøker gamle trakter

Anders Johansen var mye på leir på Stenbekk Misjonssenter i oppveksten. Han var med i et flott ungdomsmiljø på Hvaler, og det var mange av disse som tilbrakte mye tid på Stenbekk. Da Anders var ferdig med videregående skole, valgte han teologistudiet på Misjonshøyskolen i Stavanger.

Nå er han prest i Greverud menighet i Oppegård. Helgen 18.-20. september tok han med seg deler av egen familie og mange fra menigheten til en weekend på Stenbekk med innlagt tur til Hvaler på lørdag.

Anders er svært fornøyd med å være på Stenbekk igjen og komer med dette utsagnet:

«I Greverud menighet er vi mye på leir. Vi bruker flere steder, men så langt er Stenbekk det klart beste; Gode rom med dusj, god mat, fint både ute og inne og svært god tilgjengelighet. Vi kommer tilbake!»

Vi her på Stenbekk Misjonssenter takker Anders og menigheten for et hyggelig besøk og ønsker dem hjertelig velkommen tilbake!

 

Du har kanskje også lyst til å lese...